Ekosystem XTrack to kompleksowe wsparcie logistyki dla branży komunalnej, wszystkie niezbędne informacje zebrane w jednym systemie!

Targi POL-ECO SYSTEM 2019

 

MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe w Polsce wydarzenie poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom z zakresu ochrony środowiska, które promuje produkty produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. Odbędzie się ono w dniach 9-11 października 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Darmowe zaproszenia dla naszych gości

Jeżeli chcieliby Państwo odwiedzić nasze stoisko podczas POL-ECO SYSTEM 2019 serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałem XTrack przypisanym do Państwa regionu celem odbioru darmowych zaproszeń. Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo w zakładce kontakt.

XTrack na targach

XTrack jest obecny na targach POL-ECO SYSTEM od lat. XTrack to kompleksowy system monitorowania pojazdów specjalistycznych oraz oferujący rozwiązania informatyczne dla firm komunalnych i gmin,  produkowany przez PPU OMEGA sp. z o.o.

Dzięki swoim szerokim możliwościom system XTrack kompleksowo wspiera logistykę w przedsiębiorstwach komunalnych oferując m.in. takie rozwiązania jak:

 • monitoring GPS pojazdu i zabudowy,
 • systemy wagowe na pojazdy umożliwiające ważenie masy odbieranych odpadów,
 • automatyczną identyfikację RFID pojemników dla pojazdów komunalnych,
 • automatyczną weryfikację wykonania zleceń,
 • monitoring akcji zima,
 • planowanie trasówek dla zadań cyklicznych i optymalizację przejazdów,
 • moduł Biura Obsługi Klienta,
 • moduł dyspozytora umożliwiający elektroniczną komunikację dyspozytora z kierowcami,
 • terminal pokładowy do nawigacji i obsługi zleceń z możliwością dołączania własnych notatek i zdjęć,
 • zintegrowaną gospodarkę paliwową,
 • aplikacje mobilne wspierające zarządzaniem zadaniami terenowymi,
 • kamery na pojazdy specjalistyczne,
 • wiele innych.

 

Najnowsze rozwiązania XTrack

Aplikacja mobilna XTrack WorkMate XWM

XTrack WorkMate to aplikacja mobilna, która kompleksowo wspiera pracę terenową. Dzięki XWM wzrasta efektywność komunikacji i przepływu informacji poprzez umożliwienie serwisantom pracującym w terenie dokumentację ich działań oraz przesyłanie im harmonogramów pracy opracowanych przez dyspozytora w aplikacji desktopowej XTrack. Dzięki temu pracownicy terenowi mają łatwy dostęp do zleconych im prac. Pracownik może w łatwy i dostępny sposób raportować swoje działania poprzez ręczne odznaczanie statusów oraz wysyłanie notatek oraz zdjęć. XTrack WorkMate ponadto pozwala pokazać zlecenia na zainstalowanej mapie. XWM to również narzędzie do zarządzania obiektami pasywnymi w terenie oznaczonymi transponderami NFC.

Mobilny system rejestracji obrazu na pojazdach XTrack

Rejestrator zdjęć zapisuje obraz z kamer zainstalowanych na pojeździe. Zdjęcia mogą być przypisywane do zdarzeń zarejestrowanych przez XT4. Obrazy przechowywane są w pamięci urządzenia i mogą być przenoszone przez USB lub przesyłane online poprzez sieć GSM.

System Zarządzania Kontenerami

System XTrack pozwala na pełną dokumentację operacji na kontenerach przez automatyczną identyfikację kontenerów i zleceń, monitorowanie ich pozycji, rejestrację zdjęć oraz notatek. Wspomaga planowanie tras i komunikację z kierowcami.

Aplikacja webowa XTrack WebX

Aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Agreguje dane pozyskane ze wszystkich obiektów monitorowanych przez XTrack – pojazdów, terminali paliwowych, pojemników i kontenerów, kamer itp. Interfejs dostosowany do urządzeń mobilnych.

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie 8, stoisko nr 14!